• Start
  • Turystyka i wypoczynek

Czwartoklasiści na lodowisku w Krośnie

Pomimo wiosennej aury, uczniowie klas czwartych zapragnęli skorzystać z uroku sportu zimowego, jakim jest jazda na łyżwach i z samego rana wyruszyli, wraz z wychowawczyniami, na kryte lodowisko w Krośnie. Jazda na łyżwach okazała się świetnym treningiem już posiadanych umiejętności, a dla grupy uczniów również okazją do postawienia  pierwszych kroków na lodzie.

Czytaj dalej

Wycieczka IIb do Centrum Dziedzictwa Szkła

Po okresie jasełkowych przedstawień, mali kolędnicy z klasy 2b pojechali w środę 17 stycznia na krótką wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Dzieci zobaczyły hutników przy pracy. Panowie wykonali dla nich świnkę - skarbonkę, uczniowie mieli okazję zobaczyć zdobienie, grawerowanie czy barwienie szkła, wybili pamiątkowe medale i obejrzeli piękne wystawy.

Czytaj dalej

Narty Dzieciom - Puławy Górne

11 stycznia uczniowie naszej szkoły wybrali się na stok narciarski do Puław Górnych w ramach programu Narty Dzieciom. Były pierwsze kroki na nartach, było doskonalenie umiejętności narciarskich, a, przede wszystkim, była dobra zabawa.

Czytaj dalej

Uczniowie klas I-III w kinie

14 grudnia 155 uczniów z klas najmłodszych obejrzało animowaną komedię muzyczną od Walta Disney’a pt. "Życzenie". Twórcy filmu zaprosili młodych widzów do magicznego królestwa Rosas i pokazują, jaką moc mają życzenia. Bajka obfituje w akcję, przygodę, dobrą zabawę, porządną dawkę humoru , a wszystko to przy dźwiękach wspaniałej muzyki.

 

Czytaj dalej