Jadłospis stołówki szkolnej

JADŁOSPIS

02.01.2023 r. - 13.01.2023 r.

Data

I danie

II danie

Poniedziałek
02.01.2023 r.

Zupa jarzynowa z kasza manną  250ml. Łazanki z kapustą i mielonym mięsem 250g, kisiel owocowy 200ml, mus owocowy.

Alergeny

1,3,7,9

1,3,7,9

Wtorek
03.01.2023 r.

Zupa pieczarkowa z makaronem 250ml. Kotlet drobiowy 100g, ziemniaki z masłem150g, Surówka z buraczka ćwikłowego z jabłkiem i chrzanem 100g, kompot owocowy 200ml, banan.

Alergeny

1,3,7,9

1,3,7,9

Środa
04.01.2023 r.

Zupa neapolitańska z makaronem 250ml. Spaghetti  bolognese z żółtym serem 250g, kompot owocowy 200ml, pomarańcza.

Alergeny

1,3,7,9

1,3,7,9

Czwartek
05.01.2023 r.

Zupa pomidorowa z ryżem 250ml. Pieczeń rzymska z pieczarkami 100g,ziemniaki z koperkiem 150g, surówka z kapusty czerwonej, jabłka 100g, kiwi.

Alergeny

1,3,7,9

1,3,7,9
     

Alergeny

 

 

Poniedziałek
09.01.2023 r.

Krupnik zabielany z ziemniakami 250ml. Ryba miruna w panierce 100g,ziemniaki z koperkiem 150g, surówka z kapusty kiszonej 100g, jabłko.

Alergeny

1,3,7,9

1,3,4,7,9

Wtorek
10.01.2023 r.

Zupa ogórkowa z ziemniakami  250ml. Pulpet drobiowy w salsie pomidorowej 100g, ziemniaki z koperkiem 150g, surówka z kapusty pekińskiej, pomidora i sera feta 100g, kompot owocowy 200ml, gruszka.

 Alergeny

1,3,7,9

1,3,7,9
 Środa
11.01.2023 r.
Barszcz ukraiński z jajkiem 250ml. Gulasz wp. 100g, kasza jęczmienna 150g, surówka z ogórka kiszonego 100g, kompot owocowy 200ml, baton owocowy.
Alergeny  1,3,7,9  1,3,7,9 
Czwartek
12.01.2023 r. 
Zupa kalafiorowa z grysikiem 250ml. Pieczeń schabowa w sosie własnym 100g, ziemniaki z koperkiem 150g, surówka marchwiowo-porowa z prażonym słonecznikiem 100g, kompot owocowy 200ml, kiwi.
Alergeny   1,3,7,9 1,3,7,9 
Piątek
13.01.2023 r. 
Kapuśniak ze słodkiej kapusty 250ml  Ryż na mleku z polewą jogurtowo- truskawkową 180g, kompot owocowy 200ml, mandarynka.
Alergeny     1,3,7,9  1,3,7,9 

 


Jadłospis może ulec zmianie ze względów niezależnych od stołówki.

WYKAZ ALERGENÓW:

  1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica, kamut).
  2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie).
  6. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  7. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, pistacjowe, makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie).
  9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
  12. Dwutlenek siarki.
  13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie).
  14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie).

Tags: komunikat, stołówka, jadłospis